Medale z grawerem na zamówienie MCC Medale

Nagroda jubileuszowa w przedsiębiorstwie – jak nagrodzić wieloletniego pracownika?

Przedsiębiorcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wieloletni, doświadczony pracownik to prawdziwy skarb, dlatego należy o niego dbać w sposób wyjątkowy. Okazją do tego są jubileusze i rocznice, na przykład odnoszące się do długości zatrudnienia w zakładzie pracy. Wtedy warto nie tylko podziękować wieloletnim pracownikom, lecz również wyróżnić ich w wyjątkowy sposób. Doskonałym rozwiązaniem będą medale okolicznościowe, które zostaną wykonane na zamówienie, zgodnie z życzeniem i wizją klienta.

Dlaczego warto obchodzić jubileusze w zakładzie pracy?

Jeszcze kilkanaście lat temu jubileusze w zakładach pracy obchodzono wyjątkowo hucznie. Dziś tradycja ta zaczyna powoli zanikać, zarówno w państwowych, jak i w prywatnych firmach. Niemniej jednak świętowanie i nagradzanie pracowników to bardzo dobry zwyczaj, który zdecydowanie warto kultywować. Doświadczony, wieloletni pracownik to osoba, na której może polegać przede wszystkim właściciel firmy. Pomaga ona również innym pracownikom, którzy nie mają tak długiego stażu pracy. Mając na uwadze, jak funkcjonuje współczesny rynek pracy, utrzymanie dobrego, doświadczonego pracownika nie jest takie proste. Dziś bowiem większość osób szuka dla siebie miejsca, w którym będą mogły rozwijać się zawodowo, a także zostaną docenione. Tymczasem nawet niewielka nagroda z okazji jubileuszu czy rocznicy zatrudnienia może znacznie podnieść morale pracownika oraz przyczynić się do identyfikacji z firmą.

Jakie nagrody wybrać na jubileusz?

Nie ulega wątpliwości, że nagroda jubileuszowa musi być wyjątkowa – świadczy ona nie tylko o szacunku do pracownika, lecz również o samym pracodawcy. Pomaga budować renomę firmy, a jednocześnie zwiększa poczucie przynależności do niej obdarowanego. Jakie nagrody jubileuszowe zdecydowanie warto wybierać? W ich roli doskonale sprawdzają się medale, jednak nie zwykłe, pochodzące z produkcji masowej. Najlepszym wyborem będą krążki wykonane na zamówienie, zgodnie z życzeniem oraz wizją klienta, a więc właściciela firmy.

medale z grawerem
Producent medali okolicznościowych – MCC Medale

Dlaczego warto wybrać medale na zamówienie?

Czym charakteryzują się krążki odlewane na zamówienie? Warto wspomnieć tutaj przede wszystkim o ich bardzo wysokiej jakości – medale przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej. Wykonuje się je zgodnie z projektem, jaki przedstawi klient. Istnieje możliwość spersonalizowania krążków, zgodnie z oczekiwaniami oraz potrzebami. Na krążku mogą znaleźć się imię i nazwisko pracownika, nazwa zajmowanego stanowisko czy liczbowe określenie długości stażu pracy. Często pracodawcy umieszczają nam nim dodatkowo nazwę firmy – pełną lub skróconą. W razie potrzeby można również skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który podpowie, jak powinien wyglądać medal, aby prezentował się nienagannie. Indywidualne podejście pozwala stworzyć krążek, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto medale wręczane są w pięknych, ozdobnych pudełkach, które prezentują się niezwykle elegancko. Tego rodzaju nagrody nie sposób szukać w sklepach, które oferują wyłącznie medale pochodzące z produkcji masowej. Te jednak nie zawierają w sobie elementu personalizacji, a ponadto ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz też:  Dofinansowanie do dekodera - jak je otrzymać?

Jak zamówić medal dla wieloletniego pracownika?

Medal dla pracownika to zdecydowanie nagroda główna – mogą jej towarzyszyć dodatkowo czekoladki bądź kwiaty, choć krążek prezentuje się tak okazale, że w większości przypadków będzie całkowicie wystarczający. Jak wygląda proces realizacji zamówienia? W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad tym, jak medal ma wyglądać, przedstawiając jego projekt. Następnie należy omówić wszelkie szczegóły dotyczące tego, kiedy krążek ma zostać dostarczony. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie go z pewnym wyprzedzeniem czasowym – takie rozwiązanie pozwala mieć pewność, że będzie on gotowy na czas. W przypadku, gdy potrzebnych jest więcej medali na jedną uroczystość, istnieje możliwość zrealizowania różnych projektów, zgodnie z oczekiwaniami klienta. 

Więcej informacji na temat zamówień medali okolicznościowych, można przeczytać na stronie producenta, firmy MCC Medale.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też